O blogu:

Cześć,

Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Tu, czyli gdzie?

Na blogu zainspirowanym światem, którego filarami są: podróże, medycyna i od czasu do czasu moje życiowe przemyślenia.

Bloga tworzę z pasją. Z uważnym spojrzeniem. Ideą podzielenia się czymś wartościowym.

Dlaczego podróże?

Mogłabym wymienić tu milion powodów. Jeśli podzielasz podróżnicze uzależnienie, po prostu się zgodzisz i pomyślisz: mój człowiek. Jeśli nie podróżujesz, to dopóki nie zderzysz się ze światem poza twoją strefą komfortu, nie poczujesz, o czym mówię.

Podróżuję od zawsze, ale nie od razu chciałam założyć plecak i ruszyć w świat. Nie od razu wiedziałam, że sakwy przy rowerze to moja bajka.

To stało się gdzieś między rozdziałami podróżniczej książki, za postem raczkującego bloga podróżniczego, a moim kolejnym wyjazdem w nieznane. Do nowych ludzi, nowych serc, nowych miejsc, zachodów słońca nad innym morzem i wschodów nad górami, których nazw nie umiałam wymówić.

Za którymś razem po prostu w to wsiąknęłam na dobre. Stan bycia w drodze stał się tym ulubionym, przygoda sposobem na życie, podróż całą mną.

Dlatego blog opieram na treściach podróżniczych. Praktycznych, na sobie doświadczonych, inspirujących, ciekawych.

Dlaczego medycyna?

Obecnie jestem na trzecim roku kierunku lekarskiego, więc tematyka medyczna jest dla mnie nie tylko czymś codziennym, ale przede wszystkim bardzo ciekawym!

Chciałabym przemycić dla was interesujące fakty i zależności, przedstawiając je w przystępny dla każdego sposób.

Rękodzieło

Kiedyś tematyka bloga poruszała też rękodzieło, moją kolejną pasję.

Kilka lat temu stworzyłam autorski projekt “Podróżujące maskotki”. Przed każdą podróżą szyję maskotkę, a potem zostawiam ją w nowym miejscu i wysyłam w dalszą podróż. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej idei, zajrzyj tutaj.